Tento blog

2. června 2018 v 16:24 | pozorovatelka
Ahoj. Jsem Pozorovatelka. A jako člověk (s určitou mozkovou kapacitou a individuálním pohledem) se od malička zajímám o tento svět (momentální život), se všemi jeho detaily i zdánlivě nesouvisejícími okolnostmi, a občas do něčeho zasáhnu (experimentuji), abych se něčemu novému naučila.
A jistá velká zjištění mi začínají dávat takový smysl, že souvislosti do sebe zapadají jako dílky obří skládačky.

Mým hlavním zájmem se stalo Zdraví a s ním spojený dlouhý, spokojený život, snad proto, že samotné přežití je hlavním pudem jakékoliv živé bytosti, kdekoliv ve vesmíru. A protože smrt je až příliš jednoduchá.

A proto jsem se rozhodla, že si vše zapíšu. Text se totiž neztratí tak rychle, a jednoduše jako myšlenka. (A Navíc jde i upravovat a na počítači i přečíst.)

Víme totiž, že existuje Alzheimer a Nicota, že ano. Když zapíšu poznatky z toho co se událo, budu se moci neustále vyvíjet, a tedy nezapomínat a žít.

Důvodem, proč jsem vybrala formu tohoto blogu je Pravda.
V tomto novém, skokově se vyvíjejícím světě totiž na Pravdu zapomínáme*. Nebo spíš bych měla říct, měníme ji, přetváříme a ztrácíme se ve změti lží, polopravd a čirých výmyslů.
Proč?
Za 1. Protože máme strach. A strach právě o tu nejdůležitější věc. Strach o život. Vědomě, či nevědomě. A to je problém.
Za 2. Protože jsme ztracení. Prázdní. Neznáme důvod k žití. A to je ještě větší problém.

Takhle se naše Krásná Země dál vyvíjet nemůže.

* Samozřejmě to myslím spíše všeobecně. Jsou již tací, kteří si pravdu připomínají, rozpomínají na ni, ať už vědomě, či podvědomě. A ti rostou a její myšlenky šiří dál. Jsou to myšlenky Velkého systému (říkejme mu třeba Akasha), které se může některým zdát jako magie, jiným jako matematika, příroda,... Podstata je však stejná.

Trocha tématické hudby k tomu:

Trocha umění:


Autor Obrazu : Zdzislaw Beksinski (1986)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama